Ramowy program rozgrywek Extraklasy w sezonie 2011/2012
5 czerwca 2011, 20:03 | Autor: RyanPoznaliśmy ramowy terminarz rozgrywek Ekstraklasy w sezonie 2011/2012. Rozgrywki rozpoczną się w ostatni weekend lipca, zakończą w środku maja. Co ciekawe i gorsze mecze rozgrywane będą też w poniedziałki. Na jesień zaplanowano 17 kolejek, na wiosnę 13.
Terminy spotkań:
lipiec – 30-31
sierpień – 6-7, 13-14, 20-21, 27-28
wrzesień – 10-11, 17-18, 24-25
październik – 1-2, 15-16, 22-23, 29-30
listopad – 5-6, 19-20, 26-27
grudzień – 3-4, 10-11
luty – 18-19, 25-26
marzec – 3-4, 10-11, 17-18, 24-25, 31-1
kwiecień – 7, 14-15, 21-22, 28-29
maj – 6, 12
Szczegółowy terminarz poznamy w pierwszej połowie czerwca.
Z kolei rozgrywki o Puchar Polski rozpoczną się 20 lipca. Nasi piłkarze wystartują w nich jednak dopiero w połowie września (21-22) od 1/16.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska