Widzewiacy w Mariborze.
31 maja 2011, 22:04 | Autor: Ryan
Prezentujemy mini-relację z wypadu naszych kibiców na turniej oraz mecz do Mariboru.
Kibice NK Maribor zaprosili nas na turniej kibicowski i gościnnie na ostatni mecz ich sezonu, podczas którego świętowano mistrzostwo Słowenii. Z RTS wybrało się nas 9 osób. Zabraliśmy ze sobą transparent, na którym widniało hasło, napisane w języku słoweńskim „gratulujemy mistrzostwa”. Sobotni turniej był świetnie zorganizowany i wzięli w nim udział wszyscy kibice zrzeszeni w grupie Viole Maribor. Panowała na nim świetna atmosfera i wszyscy świetnie się bawili. Turniej poświęcony był aresztowanemu kibicowi „Fioletowych” – Żile. Na niedzielnym meczu wywieszamy nasz transparent, a fani Viole w ramach solidaryzowania się z polskimi kibicami przygotowali trans dotyczący tego, co myślimy o polskim rządzie w świetle represji, które na nas wywierają. Ogólnie spędziliśmy świetnie czas w gronie kolegów z Mariboru. Na koniec tej krótkiej relacji chcielibyśmy podziękować kibicom Viole Marbor za gościnę.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska