Zapraszamy do Wielunia !!!
30 maja 2011, 11:18 | Autor: RyanRozgrywki Ekstraklasy dobiegają końca a Tobie ciągle mało piłki nożnej w wykonaniu swojej ukochanej drużyny ? Chcesz jeszcze raz stracić głos dopingując swoją drużynę do ostatniej minuty do ostatniego gwizdka ? Chcesz przeżyć niezapomniane „emocje” związane z kibicowaniem swojej drużynie ?
Kibice Czerwonej Ziemi Wieluńskiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich Fanatyków Widzewa z całej Polski na mecz sparingowy pomiędzy drużynami WKS Wieluń vs. Widzew Łódź, który odbędzie się 31 maj 2011 o godzinie 17: 30 we Wieluniu.
Niech hasło „Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz Widzewek gra” tak dobrze znane w całej Polsce pomoże zapełnić Czerwoną Armią cały stadion we Wieluniu.
Czerwona Ziemia Wieluńska Zaprasza.
Bilet wstępu na mecz 5 zł. Kobiety i młodzież do 15 roku życia wchodzą za darmo. Zapraszamy !!!







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska