Zapraszamy do Wielunia !!!
30 maja 2011, 11:18 | Autor: RyanRozgrywki Ekstraklasy dobiegają końca a Tobie ciągle mało piłki nożnej w wykonaniu swojej ukochanej drużyny ? Chcesz jeszcze raz stracić głos dopingując swoją drużynę do ostatniej minuty do ostatniego gwizdka ? Chcesz przeżyć niezapomniane „emocje” związane z kibicowaniem swojej drużynie ?
Kibice Czerwonej Ziemi Wieluńskiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich Fanatyków Widzewa z całej Polski na mecz sparingowy pomiędzy drużynami WKS Wieluń vs. Widzew Łódź, który odbędzie się 31 maj 2011 o godzinie 17: 30 we Wieluniu.
Niech hasło „Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz Widzewek gra” tak dobrze znane w całej Polsce pomoże zapełnić Czerwoną Armią cały stadion we Wieluniu.
Czerwona Ziemia Wieluńska Zaprasza.
Bilet wstępu na mecz 5 zł. Kobiety i młodzież do 15 roku życia wchodzą za darmo. Zapraszamy !!!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska