Dziś ostatni dzień składania odwołań !!!
27 maja 2011, 07:39 | Autor: RyanOdwołanie od decyzji wojewody łódzkiego o zakazie przeprowadzenia przez klub RTS WIDZEW ŁÓDŹ imprezy masowej z udziałem publiczności – meczu piłki nożnej Ekstraklasy pomiędzy drużynami Widzewa Łódź i Zagłębia Lubin, rozegranego 15. maja 2011r, można składać jeszcze tylko w dniu dzisiejszym w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim, ul. Piotrkowska 104, 90-926 Łódź.
Odwołanie należy wydrukować w 2 kopiach z linków:
http://wyslijto.pl/files/download/jfw4677t8m – WERSJA PDF lub
http://wyslijto.pl/plik/cb3wj7ng47 – WERSJA W WORDZIE
i wypełnić, wpisując w lewym górnym rogu swoje dane adresowe, a na stronie 3 składając swój podpis.
Odwołania można składać jeszcze tylko dzisiaj do godziny 16:00.
Można też wysłać je pocztą (1 kopia), listem poleconym za potwierdzeniem odbioru (w tym przypadku liczy się dzisiejsza data stempla pocztowego).
UWAGA ! W dniu dzisiejszym kończymy naszą akcję. Dziekujemy wszystkim, którzy złożyli odwołanie w sprawie niesłusznego zamknięcia naszego stadionu na mecz z Zagłębiem Lubin.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska