Na Lechię wszyscy na czarno !!!
23 maja 2011, 19:59 | Autor: RyanNa mecz z Lechią, który rozpocznie się przy al. Piłsudskiego, w najbliższą środę o godzinie 19:00 WSZYSCY PRZYCHODZIMY UBRANI NA CZARNO !!!
Przez zdecydowaną większość meczu będziemy w spokoju oglądać spotkanie. Jeśli ktoś nie chce zrozumieć w jakim miejscu znalazł się w tej chwili ruch kibicowski w Polsce to jego miejsce jest na żużlu lub Lidze Światowej. Jeśli komuś nie przeszkadza, że za antyrządowe hasła, półtora tys. ludzi musiało dopingować czerwono-białą blachę pod stadionem, na meczu z Lubinem to również polecamy wspomniane wcześniej widowiska. Uprzedzając dyskusję na temat formy protestu, to na tą chwilę są podejmowane takie, a nie inne działania.
Akcja antyrządowa nie ma charakteru jednorazowego występu. Nie jest również wymierzona w naszych piłkarzy i działaczy !







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska