Grzelczak Najwaleczniejszym…
8 czerwca 2011, 21:35 | Autor: Ryan
Znamy już wyniki plebiscytu zorganizowanego przez Stowarzyszenie FANATYCY WIDZEWA na Najwaleczniejszego Piłkarza Widzewa w sezonie 2010/2011. W wyniku smsowego głosowania, decyzją Kibiców Widzewa, Najwaleczniejszym został wybrany Piotrek Grzelczak. Zgodnie z zapowiedzią, w ręce zwycięzcy plebiscytu trafi puchar ufundowany przez Stowarzyszenie. Z kolei do osób, biorących udział w głosowaniu trafią nagrody rzeczowe: szale, koszulki, plakaty, flagi. O odbiorze tych nagród każda osoba zostanie poinformowana telefonicznie w ciągu kilku najbliższych dni. Postaramy się również przygotować fotorelację z wręczenia pucharu. A oto jak rozkładały się Wasze głosy w plebiscycie:

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, dziękując za udany sezon i życzą równie dobrego sezonu następnego !







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska