Pierwsza edycja konkursu rozstrzygnięta.
15 czerwca 2011, 07:22 | Autor: RyanInformujemy, że nagrody w pierwszym konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa wraz z korporacją TAXI 919 MPT otrzymali:
1. Plecak VIGO z herbem Widzewa – Zbigniew K.
2. Ręcznik z logo Widzewa – Tomasz K.
3. Szal Widzewa – Kamil S.
4. Skórzany pasen z herbem Widzewa – Michał L.
5. Proporczyk oraz zapalniczka – Justyna P.
Dodatkowa nagroda ufundowana przez stowarzyszenie dla osoby która najczęściej jeździła w minionym miesiącu taksówkami na hasło WIDZEW – Tomasz J. Otrzymuje on zestaw szalik, flaga i plakat Widzewa
Przypominamy, że konkurs trwa dalej. Jeżdżąc taksówkami na hasło WIDZEW – otrzymacie od kierowcy kupon do wypełnienia. Spośród wszystkich osób które wypełnią kupony na początku lipca rozlosowane zostaną kolejne nagrody.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska