Kibole dla dzieciaków – zbiórka rzeczy dla świetlicy !!!
14 czerwca 2011, 20:46 | Autor: RyanOd kilku dni do przystadionowego sklepiku FANATYK można przynosić rzeczy, które przekazane zostaną dla dzieciaków ze świetlicy TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI, która w lipcu zostanie otwarta na Pomorskiej w SP79.
Przynosić można:
– materiały papiernicze – bloki, kredki, pisaki, farbki…
– książki (nowe lub używane, ale w stanie dobrym)
– gry (nowe lub używane, ale w stanie dobrym)
– inne przydatne dzieciom przedmioty do zabawy i nauki
Sklep FANATYK czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty w godzinach 10-15. Zbiórka fantów potrwa do 30 czerwca. Zachęcamy wszystkich do pomocy, dzieciakom ze świetlicy sprawi radość nawet najmniejszy podarowany przedmiot !!!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska