WYJAZD NA MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI
20 października 2011, 09:24 | Autor: RyanDo tegorocznego Marszu Niepodległości w Warszawie, czyli największej narodowej manifestacji 2011 roku pozostało już nieco ponad 3 tygodnie. Wszystkich, którzy czują przywiązanie do suwerennego państwa polskiego, identyfikują się z takimi hasłami jak „Bóg, Honor, Ojczyzna”, nie wstydzą się głośno i z wypięta piersią wykrzykiwać „biało-czerwone to barwy niezwyciężone” zapraszamy na wyjazd organizowany z Widzewa 11 listopada (piątek, wolne od pracy) na Marsz Niepodległości. W dzień narodowej dumy przemaszerujemy, by wyrazić naszą wolę walki o silną i wielką Polskę.
http://marszniepodleglosci.pl/
Szczegółowe informacje na forum: http://ewidzew.pl/forum/viewtopic.php?f=33&t=15584







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska