Wisła Kraków – Widzew [kibicowsko]
4 grudnia 2011, 20:37 | Autor: Ryan14830, w tym kilkunastu najwytrwalszych fanów Widzewa obejrzało spotkanie Wisła – Widzew w niedzielne popołudnie. Mecz niestety zakończył się wynikiem 0:1 po absurdalnej bramce określanej potocznie 'szmatą’. Niestety, mimo całkiem niezłej gry, nasi piłkarze musieli przełknąć gorycz kolejnej minimalnej porażki, ale za próby zmiany niekorzystnego rezultatu należą im się brawa.
W relacji należy wspomnieć o akcji SKWK, która na mecz zaprosiła dzieciarnię z krakowskich podstawówek. Dzieciaki ulokowane w centralnej części wiślackiego młyna świetnie bawiły się przez cały mecz, dodatkowo prezentując oprawę złożoną z machajek oraz baloników oraz prowadząc urozmaicony ;) doping.
Stadion Wisły to kolejny nowy stadion, jaki dane było nam odwiedzić w ostatnich tygodniach. I po raz kolejny należy przyznać, że pod względem infrastruktury Europa wreszcie zawitała w nasze progi. Po Gdańsku i Poznaniu zwizytowaliśmy kolejny świetny piłkarski obiekt, szkoda tylko że wypełniony ledwo w prawie połowie i oficjalnie bez kibiców gości…







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska