Zbiórka dla Schroniska dla zwierząt – finał
9 grudnia 2011, 12:40 | Autor: RyanPrzypominamy, że kulminacja akcji zbierania darów dla schroniska przy ul. Marmurowej w Łodzi odbędzie się w sobotę przed meczem z Górnikiem. Rzeczy będzie można oddawać u członków Stowarzyszenia FANATYCY WIDZEWA przed meczem pod herbem. Spakowane i podpisane kartony można także zostawiać w sklepiku FANATYK.
Potrzebne są:
– koce, ręczniki, stare ciuchy z miękkich ciepłych materiałów itp na posłania
– miski, garnki, które mogłyby pełnić funkcję pojemników na picie i jedzenie
– karmy – oprócz typowych karm dla kotów i psów – sucha karma, puszki, saszetki, przydadzą się też kasze, makarony, ryże itp.
– smyczki, obroże i kagańce
– budy i kojce (pewnie nikt takich rzeczy nie składuje, ale może ktoś chciałby ufundować :) )
– klatki i kosze
– pampersy (dla zwierzaków po zabiegach operacyjnych – najlepiej na 20-25 kg)
– podkłady pooperacyjne (takie maty, które kładzie się pod prześcieradłem i zapobiegają zabrudzeniu łóżka) dla zwierzaków po operacjach i szczeniaczków.
Za wszystkie przyniesione fanty dla zwierzaków serdecznie dziękujemy !







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska