Nie taki kibol straszny jak go malują…

13 grudnia 2011, 22:02 | Autor:

Dzięki darom zebranym od ludzi dobrej woli mogliśmy dzisiaj sprawić trochę radości tym osobom, które na co dzień nie mają zbyt wielu powodów do uśmiechu. Udaliśmy się z paczkami żywnościowymi do Schroniska dla bezdomnych mężczyzn, Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia Dla Ofiar Przemocy w Rodzinie oraz do Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy ul. Pomorskiej. Dodatkowo przekazaliśmy do Domu Samotnej Matki z Dzieckiem oprócz żywności dla dorosłych, również rzeczy niezbędne do pielęgnacji noworodków i niemowlaków, które wraz z matkami przebywają w Ośrodku m.in. kremy, oliwki, mydła, chustki nawilżone itp. do tego również kaszki dla maluchów. W każdym miejscu, które zostało odwiedzone przez kibolstwo zostały również wręczone kalendarze kibiców Widzewa na 2012 r.

Generalnie ludzie w tego typu miejscach byli mocno zdziwieni wizytą kibiców, bo wiadomo jak to jest w społeczeństwie z kibicami :)

 

Image

Image

Najbardziej cieszy zaangażowanie zwykłych ludzi, którzy przez forum zgłaszali swoją pomoc, w tym największą jaką zaoferowali użytkownicy Śródmieście, elita222 i Dziku. Do tego ogromne podziękowania dla Kibolskiej Łodzi i osobno Widzewiaków z Radogoszcza za przekazane środki oraz za logistyczne wsparcie dla fanatyka z Górniaka. W ramach podziękowania wklejam…podziękowanie ;)

Image

Image

S.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress