Kibice dzieciom – św. Mikołaj w Kanzasie :)

23 grudnia 2011, 20:51 | Autor:

22 grudnia w jednej ze szkół podstawowych w Konstantynowie Łódzkim wszystkie dzieci spotkała mała niespodzianka. W dniu tym zaplanowana była Wigilia szkolna. Za sprawą Kibiców Widzewa z naszego miasta każde z około 200 dzieci zostało obdarowane świąteczną paczką zawierającą m.in. przybory szkolne wyprodukowane specjalnie na tę okazję. Przechadzający się po korytarzu Św. Mikołaj wzbudzał duże zainteresowanie zarówno wśród najmłodszych jak i kadry pedagogicznej. Jeszcze większy entuzjazm towarzyszył naszej obecności w klasach. Po rozdaniu prezentów zostaliśmy zaproszeni na salę gimnastyczną, na której odbywały się przygotowane przez najmłodszych Jasełka. Po zajęciu miejsca przez wszystkich dzieciaki chętnie robiły sobie pamiątkowe zdjęcia ze Św. Mikołajem.

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować pani dyrektor Ewie Ratajczyk jak i całemu personelowi szkolnemu za serdeczne przyjęcie i umożliwienie przeprowadzenia świątecznej akcji niespodzianki. Mamy nadzieję, iż współpraca jeszcze się rozwinie, a kibice Widzewa obiecali, iż nie zapomną o najmłodszych w pozostałej części roku.

Konstantynowscy fani Widzewa nie poprzestali na jednych odwiedzinach i kolejnego dnia złożyli wizytę w Domu Dziecka w Porszewicach.

Kolejne zaskoczenie i bardzo wdzięcznie odebrana obecność Mikołaja z workiem prezentów z pewnością sprawiła, że wizerunek kibica po raz kolejny został odebrany bardzo pozytywnie.

Wszystkim życzymy Zdrowych, Wesołych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2012 roku.

Organizatorem niespodzianki był Fan Club WIDZEWA z Konstantynowa Łódzkiego oraz Stowarzyszenie FANATYCY WIDZEWA.


Więcej zdjęć http://www.facebook.com/media/set/?set= … 064&type=3

http://www.43bis.media.pl/wiadomosci,50 … mosci.html

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress