Zwycięstwo na zakończenie piłkarskiego roku 2011

11 grudnia 2011, 11:48 | Autor:

Dwubramkowym zwycięstwem zakończyli piłkarze występy w Ekstraklasie w roku 2011. Tym razem z Piłsudskiego odprawiona z kwitkiem została drużyna Górnika Zabrze, gdy po bramkach Adriana Budki oraz Przemka Oziębały Widzew zwyciężył 2:0. Spotkanie rozgrywane w zimowych warunkach dostarczyło trochę emocji. Ostatecznie po rundzie jesiennej oraz 2 kolejkach rozegranych awansem z rundy wiosennej Widzewiacy w tabeli zadomowili się na 7 miejscu, notując bilans 6 zwycięstw, 7 remisów oraz 4 porażek. Jak na aktualną sytuację w klubie należy uznać to za całkiem niezłą pozycję.

Przed meczem Stowarzyszenie FANATYCY WIDZEWA zorganizowało zbiórkę rzeczy dla schroniska dla zwierząt, mieszczącego się przy ul. Marmurowej w Łodzi. Wkrótce zaprezentujemy podsumowanie zbiórki, a tymczasem chcielibyśmy podziękować wszystkim ofiarodawcom za przekazane rzeczy.

Po zakończeniu spotkania miała miejsce miła uroczystość, podczas której przedstawiciele Stowarzyszenia 'TYLKO WIDZEW' wręczyli pamiątkowy puchar dla Widzewiaka Roku 2011. W wyniku głosowania kibiców został nim piłkarz Adrian Budka.

Piłkarski sezon ligowy już za nami. Kolejne spotkanie piłkarze Widzewa rozegrają dopiero w lutym, kiedy 18 lutego podejmą piłkarzy Podbeskidzia Bielsko-Biała. Tymczasem kibice przenoszą się na halę, gdzie dopingować będziemy walczące w Ekstraklasie koszykarki. Zapraszamy na ich następne spotkanie, będą to derby Łodzi (sobota, 17.12).


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress