Tniemy konfetti, zbieramy serpentyny !!!
17 stycznia 2012, 23:15 | Autor: Ryan
Nadszedł już czas, by przebudzić się z zimowego snu. Co prawda, pierwszy mecz dopiero (już) za miesiąc (18 luty), ale już dziś ULTRAS WIDZEW chciało by zachęcić Was do pomocy przy jednej z opraw. Zachęamy wszystkich do przygotowywania konfetti oraz zbierania serpentyn, które zostaną wykorzystane do oprawy meczowej podczas jednego ze spotkań rundy wiosennej.
Apelujemy do wszystkich pochłoniętych zimową nudą i tych którzy czasu mają trochę mniej, ale wystarczająco dużo Widzewskiego zapału. Zbierajcie gazety, ulotki, niepotrzebne druki itp. itd. i tnijcie. Tnijcie i tnijcie! To proste i łatwe, wystarczyć chcieć. Dzięki Waszej pracy będziecie mogli sobie powiedzieć, że Wy również dołożyliście swoją cegiełkę bądź cegłę :) do Widzewskiej oprawy.
Obojętny jest kształt i wielkość konfetti, najważniejsze że ma być tego BARDZO DUŻO.
Kiedyś już była u nas taka akcja, ale konfetti i serpentyn było bardzo mało ;) Liczymy więc na Wasze zaangażowanie i pomoc !!!









Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska