WOŚP w Kutnie [podsumowanie]
24 stycznia 2012, 21:09 | Autor: Ryan
Czas na krótkie podsumowanie. Trzecią z rzędu akcję WOŚP zaliczamy do bardzo udanych ! Tradycyjnie włączyliśmy się w zbieranie i wystawianie wszelkich pamiątek widzewskich i sportowych na licytację oraz oczywiście oddawaliśmy krew. Liczba zebranych przedmiotów na aukcje bardzo zaskoczyła nawet nas samych. Wystawione zostało aż 70 aukcji ! Łączna suma wylicytowanych naszych przedmiotów wyniosła 3424.11 zł !!!
Ostateczną kwotę podamy w momencie aż wpłyną wszystkie pieniądze na konto. Jak zwykle w Kutnie bardzo udana akcja krwiodawstwa. Krew oddało łącznie 105 osób w tym spora grupa kiboli Widzewa z FC Kutno ! Dało to 47,25 litra krwi. Cieszy fakt, że charakterystyczne czerwone koszulki zostały zauważone przez nasze lokalne media.
Do zobaczenia za rok, na kolejnym finale WOŚP !







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska