Zwycięstwo nad Tęczą przy fantastycznym dopingu
29 stycznia 2012, 20:53 | Autor: RyanSporo emocji i wrażeń dostarczyło rozegrane w dniu dzisiejszym w hali przy Małachowskiego spotkanie drużyny koszykarek Widzewa z Tęczą Leszno. Zgromadzeni w hali kibice, wśród których pojawiło się sporo małolatów, obejrzeli emocjonujące spotkanie, które z wynikiem trzymało w napięciu do ostatnich sekund pojedynku. Na szczęście nasze koszykarki pokonały Tęczę jednym punktem, wygrywając 58:57. Duża, o ile nie ogromna w tym zasługa fanów Widzewa, którzy tłumnie wypełnili halę i dopingując fanatycznie pomogli dziewczynom odrobić stratę aż 18 punktów z III kwarty. Na uwagę zasługuje także obecność transparentów osiedlowych, jakie zostały rozwieszone na trybunach. Chyba mało kto spodziewał się dziś takiej atmosfery na trybunach (zwłaszcza w IV kwarcie). Zachęcamy do przyjścia na kolejne spotkania naszych koszykarek. Najbliższy mecz u siebie 8 lutego z zespołem z Gorzowa.
Foto:










Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska