Halowy Turniej Widzewskich Osiedli [zaproszenie]
3 lutego 2012, 07:32 | Autor: RyanW imieniu całej kibolskiej Łodzi zapraszamy wszystkich kibiców Widzewa na Halowy Turniej Widzewskich Osiedli, który odbędzie się na hali ChKSu 11 lutego. Po letnim turnieju przyszedł czas na rywalizację w warunkach halowych i walkę o osiedlowy prymat w piłkę nożną i nie tylko :)
Ponieważ jak wiadomo Widzewa nie ma w Łodzi, to w turnieju weźmie udział „tylko” 21 drużyn z całego miasta. Żeby nikogo nie pominąć są to :
Widzewiacy z Radogoszcza,
Kurak,
Czerwony Rynek,
Bałutki Stare Hooligans,
ZARZEWIACY WIDZEWIACY,
Bałuciarze,
Bandyckie Śródmieście,
Małolaci z Radogoszcza,
Młode Bandyckie Śródmieście,
Stare Miasto,
Młodzi z Bałut,
Polesie,
Górniak,
Chojny,
Młode Chojny,
Żabieniec,
Stare Osiedle,
Widzew Wschód,
Wiskitno,
Olechów&Janów,
Dąbrowa.
Pojawią się też ekipy z Teofilowa i Rokicia :)
Oprócz atrakcji czysto piłkarskich, po raz drugi przedstawiciele osiedli wezmą udział w zawodach wyciskania sztangi oraz pierwszy raz w turnieju FIFA 12 na PS3!
Wciąż mało? Mamy dla Was 2 pokazowe mecze. W pierwszym z nich reprezentacja Ultrasów Widzewa zmierzy się z piłkarzami Widzewa, a w drugim uwaga,uwaga… Koszykarki MUKS Widzew zagrają w piłkę nożną z fanatycznymi kibickami Widzewa! Tutaj na pewno będzie się działo :)
Dodatkowo możemy zapewnić, że najmłodsi kibice, którzy pojawią się na hali nie będą się nudzić i otrzymają od nas kibicowskie upominki.
A dla fanatyków, którzy w bardziej radykalny sposób chcą podkreślic miłość do naszego klubu, swoje studio tatuażu przeniesie na ten czas, na halę jeden z naszych kibiców zawodowo zajmujący się dziabaniem na skórze! :)
Zachęcamy wszystkich kibiców do przybycia na halę i dopingowania przedstawicieli swoich rewirów. Zapowiada się gorąca atmosfera dlatego nie może was tam zabraknąć. Jest to ostatni wolny weekend do czerwca więc spędźmy go wspólnie i świętujmy wspólnie dominację Widzewa w naszym mieście !!
Niedługo w osobnym temacie pojawią się aukcje, w których będzie można nabyć kilka naprawdę świetnych i limitowancyh gadżetów. Zysk z aukcji zostanie przekazany na działalność kibicowską w Łodzi, a same licytacje rozpoczną się na forum natomiast zakończą na hali podczas turnieju! Dokładne zasady aukcji będą zamieszczone w dedykowanym temacie.
Jeszcze raz gorąco zachęcamy do spędzenia w kibolskim gronie soboty 11 lutego!
Harmonogram dnia turnieju wkrótce.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska