Widzew – Podbeskidzie (organizacyjnie)
17 lutego 2012, 20:31 | Autor: Ryan[b]Przed meczem, pod herbem zostanie przeprowadzona zbiórka KORKÓW. Zbiórka potrwa od ok. 12 do ok. 13:15. Mam nadzieję, że uda nam się ją sprawnie przeprowadzić, a pogoda nie pokrzyżuje planów. Prosimy o przynoszenie nakrętek w szczelnie zamkniętych pudełkach/woreczkach.
Przed meczem, również pod herbem, członkowie Stowarzyszenia FANATYCY WIDZEWA będą mogli ode mnie odebrać swoje karnety.
Będzie można także zakupić także vlepki. Zysk z ich sprzedaży będzie przeznaczony na cele ULTRAS. Cena 5 pln / 12 vlepek. Rozmiar 10/10 cm.
Ze względu na warunki atmosferyczne i zamknięcie części trybun (Niciarka) osoby posiadające karnety na ten sektor mogą wyjątkowo na to spotkanie przenieść się na inne trybuny. Zachęcamy do odwiedzin i gorącego dopingu na Zegarze !!
Przypominamy także, że cały czas można zapisywać się do Stowarzyszenia, aby to zrobić należy wydrukować i wypełnić deklarację oraz złożyć ją u osób ze Stowarzyszenia lub w sklepiku FANATYK. Informacje dostepne są w tym wątku na Forum Kibiców Widzewa – ewidzew.pl
Po meczu piłkarskim zapraszamy na pojedynek koszykarski. Widzewianki zmierzą się w nim z drużyną CCC Polkowice. Początek spotkania o 18:00 w hali przy Małachowskiego.[/b]







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska