Poszukujemy fotografa/kamerzysty !
14 lutego 2012, 22:04 | Autor: RyanW związku z mnogością imprez kibicowskich w ostatnim czasie rozpoczęliśmy poszukiwania nowego (rezerwowego) fotografa/kamerzysty, który będzie wsparciem dla aktualnego zespołu WTM.
Wymagania stawiane kandydatom to podsiadanie własnego sprzętu oraz dyspozycyjność w dniach, w których organizowane są mecze, turnieje oraz inne imprezy, a także gotowość do wyjazdów na mecze wyjazdowe Widzewa i praca na murawie innych stadionów.
Najważniejszym jednak kryterium jest NIE ANONIMOWOŚĆ, osoba taka MUSI być znana w środowisku kibicowskim i MUSI cechować się zaufaniem naszego środowiska !!!
W zamian postaramy się zapewnić akredytację fotoreporterską na wybrane mecze oraz możliwość publikacji swoich zdjęć na stronie http://www.widzewtomy.net
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na mejla [email protected]
Prosimy o napisanie kilku słów o sobie oraz o podesłanie kilku/kilkunastu zrobionych przez siebie zdjęć.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska