Gołębiowski przed szansą na występ w kadrze
25 marca 2022, 08:30 | Autor: Kamil
Od początku tygodnia na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 20 przebywa Radosław Gołębiowski. Dzisiaj zawodnik Widzewa Łódź otrzyma szansę kolejnego występu w kadrze. Wieczorem podopieczni Miłosza Stępińskiego zmierzą się w Bielsku-Białej z Anglią.
Dla wychowanka Skry Częstochowa to drugie powołanie do kadry – pierwsze otrzymał w rundzie jesiennej, po kilku dobrych meczach na początku sezonu. Wówczas całe spotkanie z Włochami przesiedział na ławce rezerwowych, ale już wyjazdowe starcie z Portugalią zaczął w wyjściowym składzie. Grał przez czterdzieści pięć minut i pokazał się z dość dobrej strony.
Dzisiaj Gołębiowski będzie miał okazję do zanotowania drugiego występu w młodzieżowej reprezentacji. Biało-czerwoni podejmować będą bowiem w Bielsku-Białej swych rówieśników z Anglii, w ramach towarzyskiego turnieju Elite League. Pierwszy gwizdek arbitra usłyszymy o godzinie 20:00 – transmisję będzie można zaś oglądać w TVP Sport. Trzymamy kciuki!
Foto: Maciej Rogowski







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
a dzisiaj Parówy grają z Miedziuchą…. wynik tego meczu znacząco będzie wpływał na nasz komfort… innymi słowy tyły Nas gonią a MY mamy stan wyniszczenia organizmu – czytaj: MARAZM.
my nie patrzymy na innych tylko na siebie bo słabo to wyglada na dodatek 10 zawodników kontuzjjowanych a jutro sparing z legła i moze znowu ktos bedzie miał jakiegos Covida po meczu…
No nie bądźmy tacy honorowi…
Czemu mamy nie patrzeć na innych (?) jedni nam uciekają (!) inni nas za chwilę przegonią (!) nie interesuje Cię co się dzieje wokół ?
Przypomnę tylko, bo może zapomniałeś, że awans do 1-ligi załatwili nam „INNI”
:)
Miedzi już nie dogonimy, więc lepiej, żeby 3 punkty pojechały do Legnicy.
No i właśnie p.e.d.l.ął brameczkę Angolom :)