Zwolnij miejsce i… zdobądź nagrodę!

24 marca 2022, 20:30 | Autor:

W związku z likwidacją obostrzeń związanych z koronawirusem, od najbliższego meczu z GKS Tychy nie będą już prowadzone żadne zapisy, a do wejścia na trybuny potrzebny będzie wyłącznie karnet. Oprócz tego, dalej funkcjonował będzie system zwalniania miejsc. Klub zachęca kibiców do takiego działania poprzez… nagrody!

Ponieważ przed rundą wiosenną sprzedały się wszystkie dostępne karnety, kupienie biletu na starcie w „Sercu Łodzi” możliwe będzie przede wszystkim dzięki posiadaczom abonamentów, którzy danego dnia nie będą w stanie pojawić się na trybunach i zdecydują się zwolnić swoje miejsce. Aby zachęcić wszystkich fanów do takiego ruchu, przy al. Piłsudskiego postanowili wprowadzić nowy system nagradzania za zwalnianie miejscówek. Na czym będzie on polegał?

Każdy karnetowicz, który zwolni swoje miejsce co najmniej trzy razy, otrzymać ma dodatkową zniżkę w oficjalnym sklepie Widzewa – do przysługujących mu do tej pory dziesięciu procent, dostanie jeszcze pięcioprocentowy rabat. Zorganizowany zostanie również specjalny konkurs, podzielony na trzy kategorie. Ci, którzy zwolnią miejsce trzykrotnie, będą mogli wygrać piłkę z autografami widzewiaków (w puli pięć sztuk), czterokrotnie – podwójny bilet VIP na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała (dwie sztuki), pięciokrotnie – koszulkę meczową z podpisami zawodników łódzkiej drużyny (pięć sztuk). Kwalifikacja do konkursu następuje automatycznie.

Proces zwalniania mecz na mecz z drużyną z Tychów rozpocznie się już jutro o godzinie 12:00 i potrwa do najbliższego wtorku, do końca dnia. W środę o godzinie 12:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na to spotkanie. Przypomnijmy, że począwszy od niego, do wejścia na trybuny potrzebne będą wyłącznie karnet (lub bilet) oraz dokument tożsamości, bez żadnych dodatkowych certyfikatów. Karnety odbierać można w oficjalnym sklepie – w godzinach pracy.

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
22
0
Would love your thoughts, please comment.x