Wiceprezes Widzewa odpowie na pytania kibiców
28 marca 2022, 15:56 | Autor: Kamil
Sporą popularnością cieszyła się zorganizowana pod koniec ubiegłego roku pierwsza edycja pokoju #WidzewRozmawia, której gościem był prezes Mateusz Dróżdż. Dzisiaj będziemy świadkami drugiej odsłony, a na pytania kibiców odpowie wiceprezes Michał Rydz.
Pokoje to całkiem nowa funkcja na Twitterze, dzięki której można spotkać się w wybranym gronie i podyskutować na konkretny temat. Zainteresowanie zyskała zwłaszcza w środowisku piłkarskim, co zaczęły wykorzystywać kluby, również Widzew. W grudniu, kiedy to w pokoju pojawił się prezes Dróżdż, na pytania fanów odpowiadał przez bagatela trzy i pół godziny!
Dziś do dyspozycji kibiców będzie zaś wiceprezes Rydz. Rozmowa rozpocznie się o godzinie 19:00. Jak wziąć w niej udział? Wystarczy mieć konto na Twitterze i obserwować oficjalny profil Widzewa (TUTAJ) – tam pojawi się odnośnik do pokoju. Chcąc zadać pytanie, należy korzystać z aplikacji na telefon, do słuchania wystarczy za to wersja przeglądarkowa.





Wisła Płock
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Piast Gliwice
Widzew Łódź
GKS Katowice
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Tu nie ma co gadać. Tu trzeba wygrywać!
I kolejne pitolenie będzie, a punktów w tabeli za to nikt nie dopisze. Rzekłem już : przestańcie gadać w końcu, tylko zacznijcie motywować piłkarzy do prawdziwej gry i wysiłku, by po meczu po prostu siadali i padali ze zmęczenia! Może wówczas będzie awans. Co do sparingu: guzik on będzie znaczył, jeśli nie wygrają w niedzielę u siebie, w Sercu Łodzi z Tychami.
Łatwo nie będzie wcale- kto jak kto, ale pan Derbin jak nikt inny potrafi zmotywować swoje drużyny na mecze z Widzewem.
Sercem z Naszymi. Tylko Widzew RTS!
Marudy do boju. Narzekajcie, że trener i prezes chowają głowę w piasek i wysyłają wice !!! Haha
Po to mają vice, nie? Niech on pomydli oczy
…..pytanie podstawowe…?
Dlaczego gramy taką nędze…..???
ale konkretnie
Bo nie kupujesz w sklepie klubowym
Myślę że jak Kamil odsłoni komentarze to główne pytanie będzie brzmieć – a czemu nie o 19.10??? Bo tak tak fajnie o 19.10.
Coraz mniej u mnie wyrozumiałości dla gimbusowej gawiedzi, ale też wyniki frustrują.
O ten to powie, sama korpogadka sie poleje