poszukiwany KAMERZYSTA / MONTAŻYSTA
26 września 2012, 13:50 | Autor: RyanW ostatnim czasie rozpoczęliśmy poszukiwania nowego kamerzysty/montażysty, który będzie wsparciem dla aktualnego zespołu WTM.
Wymagania stawiane kandydatom to dyspozycyjność w dniach, w których organizowane są mecze, turnieje oraz inne imprezy, a także gotowość do wyjazdów na mecze wyjazdowe Widzewa i praca na murawie innych stadionów. Oczywiście nie wymagamy 100% dyspozycyjności na w/w imprezach. Ze względu na aktualną sytuację na RTS kamerzysta potrzebny będzie przede wszystkim na mecze wyjazdowe, choć zapewnimy także akredytację na mecze u siebie.
Najważniejszym jednak kryterium jest NIE ANONIMOWOŚĆ, osoba taka MUSI być znana w środowisku kibicowskim i MUSI cechować się zaufaniem naszego środowiska !!!
Zależy nam na osobie która rzetelnie będzie wykonywała swoją pracę, zwłaszcza przy obróbce i wrzucaniu materiału na strony. Zapewniamy sprzęt oraz wsparcie techniczne ![]()
W zamian postaramy się zapewnić akredytację fotoreporterską na mecze oraz publikację filmów na stronie http://www.widzewtomy.net , forum eWidzew oraz naszym kanale youtube.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na mejla [email protected]







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska