Pawłowskiego kibice Zawiszy nie polubią
26 lutego 2015, 11:52 | Autor: RyanOd niedawna były piłkarz Widzewa, Bartłomiej Pawłowski, jest zawodnikiem zamykającego tabelę T-Mobile Ekstraklasy Zawiszy. Zawodnik został wypożyczony z Lechii Gdańsk, w której stracił miejsce w składzie, do końca sezonu.
Nowy piłkarz Zawiszy udzielił wywiadu klubowej witrynie, w którym opowiadał m.in. o tym, jak trafił do hiszpańskiej Malagi, jak zaczął przygodę z futbolem, czy o marzeniach, związanych z dalszą karierą. Ciekawe było też pytanie o klub, w którym dotychczas Pawłowski czuł się najlepiej. Skrzydłowy spośród wielu drużyn, w jakich grywał, wskazał na Widzew, czym naraził się bydgoskim kibicom.
Od dłuższego czasu gracze Zawiszy nie są darzeni przez miejscowych fanów szacunkiem, bowiem cała drużyna opowiedziała się po stronie skonfliktowanego z kibicami właściciela, Radosława Osucha. Nazywani „wkładami do koszulek” zawodnicy nie mogą liczyć na wsparcie dopingiem – fanatycy „Zetki” bojkotują zarówno mecze na swoim stadionie, jak i spotkania wyjazdowe.
Największa złość zostanie teraz zapewne skierowana w Bartłomieja Pawłowskiego, któremu kibice nie wybaczą przywiązania do Widzewa, czyli derbowego rywala przyjaciół bydgoszczan. Chwilę po opublikowaniu wywiadu na forach internetowych pojawiło się wiele negatywnych komentarzy pod adresem byłego widzewiaka.






Górnik Zabrze
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Lech Poznań
Korona Kielce
Zagłębie Lubin
Widzew Łódź
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska