Dublerzy Widzewa lepsi od zgierzan
15 marca 2015, 14:06 | Autor: RyanNiedziela była dla widzewiaków dniem wolnym od normalnych treningów. Ci piłkarze, którzy zagrali w Jaworznie w pełnym wymiarze czasowym, przechodzili dziś jedynie zabiegi regeneracyjne. To ważne, by odpowiednio odpocząć, bo już za trzy dni łodzian czeka kolejne spotkanie w I lidze.
Pozostali gracze, grający przeciwko GKS krótko lub wcale nie mieszący się w składzie, rozegrali mecz szkoleniowy z zespołem Borutą Zgierz. Mini-sparing zakończył się pewnym zwycięstwem Widzewa 3:0. Gole strzelali Bartłomiej Kasprzak (dwie) oraz Damian Warchoł. Istotny był powrót na boisko kontuzjowanego w ostatnim czasie Liridona Osmanaja.
Przeciwko zgierzanom zagrali:
Matko Perdijic – Bartosz Brodziński, Julien Tadrowski, Liridon Osmanaj, Veljko Batrovic, Marcin Kozłowski, Mateusz Janiec, Konrad Wrzesiński, Arkadiusz Kasperkiewicz, Maksymilian Rozwandowicz, Bartłomiej Kasprzak, Maksym Kowal, Dimitrije Injac, Damian Warchoł.
Jutro i we wtorek widzewiacy będą mieć po jednym treningu, w środę wyjadą na mecz do Ząbek.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska