Wesprzyj „Perego”, zgarnij kod na mecz!
28 września 2022, 15:40 | Autor: Oskar
Dzisiaj do zgarnięcia są kolejne kody, ale warunek jest jeden – wesprzyj „Perego”! Na facebookowym profilu Marcina Rybaka z grupy „StaroMiejska Emigracja i Przyjaciele” pojawiła się kolejna licytacja!
Krzysztof Furmankiewicz potrzebuje pieniędzy na kosztowną rehabilitację, po skomplikowanej operacji, którą przeszedł w 2019 roku. Wylicytowanie kodu na nadchodzący mecz z Rakowem, to same korzyści. Po pierwsze zwiększasz frekwencje w „Sercu Łodzi”, a po drugie pomagasz koledze po szalu.
Tym razem na licytację trafiło sześć kodów! Trzy z nich pozwolą Wam wejść na trybune D, kolejne dwa są na trybunę C, a ostatni na sektor A8. Licytacja trwa dzisiaj, do godziny 19:10. Możecie wziąć w niej udział oraz zapoznać się z jej szczegółowymi zasadami TUTAJ.
Przypominamy, że to nie ostatnia licytacja. Ich ilość jest uzależniona od tego ile, Wy, kibice oddacie kodów. Jeżeli wiesz, że nie możesz pojawić się na meczu, to zachęcamy do przekazania kodu na meczu z Rakowem oraz na kolejne spotkania za pośrednictwem Facebooka do Marcina Rybaka.
„Perego” możecie wesprzeć również poprzez wpłatę na portalu zrzutka.pl TUTAJ.







Lech Poznań
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Wisła Płock
Zagłębie Lubin
Radomiak Radom
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Legia Warszawa
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Lechia Tomaszów Maz.
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
KS Wasilków
Znicz Biała Piska