TMRF Widzew na ostatniej prostej
6 maja 2015, 17:53 | Autor: RyanPiłkarze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego są coraz bliżej wyznaczonego celu. Podopieczni Macieja Malesy dzieli już naprawdę niewiele od wywalczenia awansu do A klasy. Na finiszu rozgrywek koncentracji zabraknąć jednak nie może.
Już w najbliższą niedzielę, po przerwie związanej z weekendem majowym, kibicowski zespół wróci na ligową ścieżkę. Na boisku Łodzianki TMRF podejmować będzie o godz. 17:00 Victorię Łódź. Zwycięstwo może znacznie przybliżyć widzewiaków do wygrania swojej grupy, a w wywalczeniu trzech punktów bardzo pomóc może im doping kolegów z trybun.
Na Łodziankę, jak zawsze, wejść będą mogli wszyscy chętni, bez konieczności kupowania biletów. Na mecz – było, nie było – derbowy, zapraszają partnerzy i sponsorzy TMRF: „Revers”, „Lanista”, „7 Sadów”, „Aneta Kreuje” oraz „Wild Chicken”!






Wisła Płock
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Piast Gliwice
Widzew Łódź
GKS Katowice
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska