Widzew zaczął przygotowania do meczu z Wigrami

5 maja 2015, 20:46 | Autor:

trening

Nie w poniedziałek, a dopiero dziś rozpoczęła przygotowania do sobotniego z Wigrami Suwałki drużyna Widzewa. Zawodnicy są już po wieczornym treningu w Gutowie Małym.

Wcześniej informowaliśmy, że wstępne plany zakładały zmianę w mikorcyklu treningowym, ze względu na układ spotkań (z Wisłą Płock łodzianie mierzyli się w piątek). Ostatecznie postanowiono jednak, że w poniedziałek widzewiacy ćwiczyć będą indywidualnie według rozpisek sztabu szkoleniowego.

Dziś w Gutowie Wojciech Stawowy miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Z kolegami pracował również Veljko Batrovic, który cały czas odczuwa ból barku. Do meczu z Wigrami Czarnogórzec powinien być jednak gotowy. Z drużyną pracuje też coraz częściej Mateusz Broź, choć w jego przypadku powrót na boisko, to rzecz odległa. Do składu może natomiast wrócić Piotr Mroziński, który pauzował w Płocku z powodu nadmiaru kartek.

W kolejnych dniach Widzew trenować będzie także po jednym razie. W środę i w czwartek ponownie w Gutowie Małym, a w piątek w Byczynie.