Nowa ankieta we współpracy z TV Toya

5 maja 2015, 13:45 | Autor:

Zakończyliśmy już ankietę, w której wybieraliście potencjalnie największe zimowe wzmocnienie w składzie Widzewa. Wkrótce opublikujemy jej wyniki, wraz z naszym redakcyjnym komentarzem. Tymczasem zapraszamy Was już do udziału w nowej, bardzo istotnej sondzie.

Tym razem nasze pytanie kierujemy nie tylko do kibiców Widzewa, ale wszystkich łodzian. Jak wiadomo, od pewnego czasu nasze środowisko czyni starania o doprowadzenie do powstania po wschodniej stronie Łodzi ośrodka piłkarskiego, z którego mogliby korzystać wszyscy mieszkańcy tej części miasta. Podpisy pod apelem do Prezydent Hanny Zdanowskiej zbierał ostatnio Radny Rafał Markwant, teraz czas na kontynuację tej sprawy. Zainteresowali się nią m.in. łódzcy dziennikarze, jutrzejszy program „Piłka meczowa” będzie w całości poświęcony właśnie sprawom związanym ze szkoleniem młodzieży i ośrodkami treningowymi.

Na antenie TV Toya zostaną wyemitowane jutro wstępne wyniki zapowiadanej przez nas ankiety. Miejmy nadzieję, że zarówno kibice Widzewa, jak i mieszkańcy wschodniej strony Łodzi oddadzą do środy, do południa wiele głosów, by uświadomić rządzącym potrzebę uruchomienia takiej inwestycji. Głos oddać można po prawej stronie naszej witryny, nad działem „Ostatni mecz”. Zapraszamy!