WTM Live: Miedź – Widzew
8 maja 2023, 17:00 | Autor: BercikPo czterech (!) porażkach z rzędu piłkarze Janusza Niedźwiedzia spróbują wreszcie zdobyć komplet punktów. W dzisiejszym meczu łodzianie będą mierzyć się z ekipą Miedzi Legnica. Czy uda im się pokonać spadkowicza z Ekstraklasy?
Spotkanie zacznie się punktualnie o godzinie 19:00 w Legnicy. Na trybunach stadionu pojawią kibice obu drużyn, nie zabraknie także przedstawicieli Redakcji WTM, którzy przeprowadzą dla Was Relację LIVE. Zawody będzie można śledzić na antenie Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport, za to komentarza z nich wysłuchać w rozgłośni RadioWidzew.pl.
Kliknij, by przejść do Relacji LIVE







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Jeśli pierwsi strzelimy bramę to będzie dobrze.
Jeśli pierwsi strzelimy bramę…
Wlasnie ruszam z Wrocka…mam nadzieje ze po zwyciestwo…
Już widzę jak zdobywają punkty, hahahahahahah
Wystarczy że kaliski widzisz to tam zmykaj
Wiosny jak nie było tak nie ma, więc czy Niedźwiedź się obudzi?
A tak na poważniej – utrzymać się chyba uda, ale bez wzmocnień z tą kadrą za rok spadek – i to z hukiem.
Panowie myślę że jak dziś nie wygramy no to się boję że to kierunek pierwsza liga.Na ta chwilę jesteśmy najsłabszą drużyną wiosny.
To byla miazga!!! Hat-trick Sancheza i dwa niesamowite woleje z 20 metrow Kuna…Taki Widzew chce sie ogladac zawsze.
Długa laga na Sancheza… co za szkoła trenerska i zmysł, kunszt taktyki!!
Ja piedole weś się ogarnij, grają piłką od bramki nie dobrze, grają wahadłowymi trener cienki, jak próbują ominąć długim podaniem to źle. Ku… trener gra tak jak mu kadra i zawodnicy pozwalają. A Ty jak masz taki zmysł i kunszt taktyczny to może się wykaż jak i kim Niedźwiedź ma grać. Pierdolić i krytykować n tapczanie jest łatwo.
uff kamień z serca było ciężko, ale ważne są w trzy punkty