Trzeci dzień obozu w Woli Chorzelowskiej (video)
1 lipca 2023, 14:35 | Autor: RyanOd środy w Woli Chorzelowskiej drużyna czerwono-biało-czerwonych przygotowuje się do nowego sezonu Ekstraklasy. Zawodnicy w ośrodku Rado Resort trenują najczęściej dwa razy dziennie.
Klubowa telewizja Widzew TV podzieliła się z kibicami kilkunastominutowym filmem z trzeciego dnia zgrupowania. W materiale przybliżono m.in. kulisy piątkowej jednostki treningowej czy uroczystości z okazji urodzin Mato Milosa.
Materiał opublikowany dziś rano w klubowej telewizji można obejrzeć poniżej:
Foto: widzew.com








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Pomozcie mi bo nie daje mi to spokoju od dawna.
Kto gada do pilkarzy na tych wstawkach luznej gadki z pytaniami zza kamery?
Nie moge tego glosu polaczyc z zadnym znanym mi czlonkiem ekipy Widzewtv. Kto to jest?
Taki kawał na sobotnie popołudnie.W telefonie wyświetlają się te durne informacje,ale jedna mnie zaciekawiła.Niejaki redaktorzyna kuczmera wywalił tytuł-kibice łks gonią kibiców Widzewa w kupowaniu karnetów! Myślę sobie niemożliwe,ale wejdę przeczytam.Dobrze,że to zrobiłem bo tak się uśmiałem,tak mi kuczmera humor poprawił.ale do rzeczy.Widzew powiadomił o sprzedaży 14 tys.karnetów,a do czwartku kibice łks wykupili uwaga…3 tys. ale gonią ha ha ha ha ha….żeby się mocno nie zapocili w tej gonitwie.ten kuczmera to niezły zatorowy komediant.