Widzew – Resovia (skrót)
1 lipca 2023, 19:53 | Autor: BercikBezbramkowo zakończył się drugi sobotni mecz towarzyski w Woli Chorzelowskiej pomiędzy Widzewem a Resovią. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, ale nie potrafili pokonać bramkarza rywali.
Wszystkie najciekawsze fragmenty sparingu z Resovią można już obejrzeć w materiale Widzew TV.





                                        Górnik Zabrze                
                                        Wisła Płock                
                                        Jagiellonia Białystok                
                                        Cracovia                
                                        Lech Poznań                
                                        Korona Kielce                
                                        Raków Częstochowa                
                                        Radomiak Radom                
                                        Zagłębie Lubin                
                                        Legia Warszawa                
                                        Widzew Łódź                
                                        GKS Katowice                
                                        Pogoń Szczecin                
                                        Motor Lublin                
                                        Arka Gdynia                
                                        Lechia Gdańsk                
                                        Termalica Nieciecza                
                                        Piast Gliwice                
                                        Legia II Warszawa                
                                        Ząbkovia Ząbki                
                                        Warta Sieradz                
                                        ŁKS Łomża                
                                        Wigry Suwałki                
                                        Wisła II Płock                
                                        Świt Nowy Dwór Maz.                
                                        Broń Radom                
                                        Widzew II Łódź                
                                        Lechia Tomaszów Maz.                
                                        Olimpia Elbląg                
                                        KS CK Troszyn                
                                        GKS Bełchatów                
                                        Jagiellonia II Białystok                
                                        GKS Wikielec                
                                        KS Wasilków                
                                        Mławianka Mława                
                                        Znicz Biała Piska                
Julian już drugi mecz gra piach….
No właśnie, dlaczego? Piłkarz o takich umiejętnościach…?
Motor nie przedłużył kontraktu. Gonzalo Feio . Portugalczyk który dobrze posługuje się językiem . Mówcie co chcecie ale u boku Papszuna stał się dobrym trenerem. W Motorze z zawodnikami średnimi którzy się nadawali na połowę stawki w 2 lidze zrobił naprawdę nie tylko wielką robotę i awans ale stworzył zespół który świetnie funkcjonował piłkarsko i mentalnie . Takiego trenera nam trzeba . Oczywiście nie realne bo Stamirowski broni Niedziwedzia tylko dlatego że ma ważny kontrakt i nie chce wydać kolejnych pieniędzy w dodatku Janusz ma duże popracie wsrod kibiców którzy lubią oglądać wpierdal przy Piłsudskiego . Ale póki będziemy szli… Czytaj więcej »
Swieta prawda. Kilka razy już mówiłem , że to gość z jajami, który u nas się pierdolilby farmazonów na briefingach i po meczach jak bajerant.
Feio do Widzewa.
ten człowiek jest niezrównoważony psychicznie. Przymykanie oczu na to że coś tam mu się udało w II lidze jest ślepą uliczką. Jak przestanie iść to będzie pierwszym który z kimś Bogu ducha winnym pójdzie w bójkę.
Jak sie mogli nadawac na polowe stawki jak zajeli miejsce w gornej czesci tabeli dzieki temu grali w barazach,sezon wczesniej bylo to samo
Sebastian Bergier to napastnik GKS-u Katowice, który wiosną wystąpił w 15 meczach Fortuna 1 Ligi i strzelił 6 goli. Wcześniej 23-letni wychowanek Śląska Wrocław był właśnie piłkarzem Śląska. Na koncie ma 31 występów w PKO Ekstraklasie i żadnego gola.
Według Tomasza Włodarczyka Widzew zaproponował GKS-owi 400 tysięcy złotych, ale klub z Katowic odrzucił tę ofertę.
Według mnie lepszy byłby… Patryk Szwedzik, za którego do „Gieksy” trafił Bergier na zasadzie wymiany, a jeszcze lepszym… Szymon Sobczak, którym to też zainteresowani byliśmy, a który… za darmo trafił właśnie do Wisły…
Podobno Widzew ma mierzyć wyżej! Ciekawe jak?
Wyzej? Bergier to wyzyny? 30 meczow w Ex 0 goli!
w 1 lidze 6 goli…
Dla Wichniarka to wyżyny.
Jeżeli chcieliśmy tego Bargiela – to następny dowód kompromitacji Wichniarka – Szwedzik trzy razy lepszy – dlaczego nie wystartowaliśmy po Stępnia czy Ratajczyka – bardzo dobrzy młodzieżowcy – no ale Wichniarek I coach Niedźwiedź to spece transferowi
Wiadomo, dlaczego Hansen nie zagrał? Jakiś nowy/stary konflikt, uraz czy inna sprawa? Widać go w skrócie meczu ze Stalą w paru ujęciach. Na tym z Resovią nie wiem czy go widziałem. Dwa mecze, dwie okazje do gry, a w żadnym spotkaniu się nie zaprezentował. Dziwne.
Sparingi raczej udane, ale troszkę to i tak niepokojąco wygląda. Gramy póki co ze słabszymi rywalami, to jest fajna sprawa, by coś wyćwiczyć, mniejsza presja w końcu. W lidze jednak są dużo lepsze kluby niż te z Rzeszowa.
Stroje raczej ok.
No i trafiasz w sedno . Bo my za kadencji Niedziwedzia zawsze gramy sparingi ze słabymi drużynami a potem przychodzi liga i trener zdziwiony że przeciwnik agresywny ,chciak grać w piłkę …itd …itp
A potem przychodzi liga i po jesieni iestesmy na 3 miejscu. Teoria z dupy
Byliśmy w ubiegłym sezonie.Zobaczymy,jak będzie teraz.
Nic bym oczywiście nie miał przeciw, abyśmy znów byli na 3. miejscu po jesieni i jak każdy uczciwy Kibic Widzewa temu kibicuję. Ale — to nie mój styl i nie mój wpis, Kolego!
Piszę tu już od blisko dwóch lat i pierwszy raz widzę, że ktoś posługuje się moim nickiem…
Wymyśl sobie inne pseudo, Przyjacielu!
Pozdrawiam.
Pode mnie też się podszywają.Pozdrowienia.
Kilka niedociągnięć jest…
Niezły pressing w I połowie, w II Szymański uratował nam d….., broniąc na refleks 3 stuprocentówki.
Z tych przebitek, to Szymański zrobił na mnie niezłe wrażenie – dobry refleks, tylko słabo na przedpolu (jak Ravas). Sypek fajnie wygląda i to tyle.
Tylko czy Sypek dostanie jeszcze szansę? – był transferem niebecnego już prezesa – a trener w pierwszej kolejności będzie stawiał na nowo ściągniętych
Widzew grać q…mać!!1
Sanchez nie pojechał też z zespołem na zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej, oczywiście nie gra w sparingach. Gdy koledzy trenowali na obozie, on przechodził rehabilitację. W sobotę w końcu dołączył do widzewiaków. Gdy łódzka drużyna grała sparing z Resovią, Jordi truchtał wokół boiska. Nie wiadomo, kiedy rozpocznie treningi już na 100 procent.
brać Sobczaka lub Świerczoka!!!! biedaki jedne!!!!!! pożyczę Wam parę stów!!! hAHAHAH!!
Sobczak już nie do wzięcia. Wichniarek jak zwykle przespał temat.