Sędzia ostatniego meczu w tym roku wyznaczony
14 grudnia 2023, 17:00 | Autor: RyanPo raz ostatni w tym roku kalendarzowym Polski Związek Piłki Nożnej opublikował obsadę sędziowską Ekstraklasy. Wiemy więc, że do prowadzenia sobotniego meczu z Pogonią Szczecin został wyznaczony Piotr Lasyk.
Arbiter z Bytomia prowadził w trwającym sezonie dwa spotkania z udziałem zespołu Widzewa i w obu przypadkach okazały się to starcia zwycięskie. Łodzianie pokonali przed własną widownią Puszczę Niepołomice 3:2 na inaugurację rozgrywek, a także 1:0 Stal Mielec w 11. serii gier. Z drużyną „Portowców” 44-latek również miał styczność dwa razy, z mieszanym szczęściem. Szczecinianie przegrali 0:1 na wyjeździe z ŁKS Łódź i wygrali 2:1 na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok.
W sobotę w rolę sędziów liniowych wcielą się Krzysztof Myrmus i Sławomir Kowaleski, a arbitrem technicznym będzie Tomasz Wajda. Z kolei w wozie VAR zasiądą Krzysztof Jakubik i Paweł Sokolnicki.
Obsada sędziowska 19. kolejki Ekstraklasy:
Górnik Zabrze – Warta Poznań, Wojciech Myć (Lublin)
Legia Warszawa – Cracovia, Łukasz Kuźma (Białystok)
ŁKS Łódź – Ruch Chorzów, Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Piast Gliwice – Stal Mielec, Sebastian Krasny (Kraków)
Puszcza Niepołomice – Jagiellonia Białystok, Bartosz Frankowski (Toruń)
Radomiak Radom – Lech Poznań, Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Raków Częstochowa – Korona Kielce, Tomasz Musiał (Kraków)
Widzew Łódź – Pogoń Szczecin, Piotr Lasyk (Bytom)
Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław, Jarosław Przybył (Kluczbork)








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Z Pogonią na luzie ,wszystkie siły na mecz pucharu Polski z Wisła to jest najważniejsze a nie jakaś liga .
Ligę odpuszczamy za rok z Wisełka i Ruchem w 1 lidze sie spotkamy
A ty normalny inaczej ??
kolejne dwa dzbany sie spotkaly z białymi koncówkami na Widzewa forum! paszły w chuj!