Józwik podpisał profesjonalny kontrakt
30 stycznia 2024, 19:14 | Autor: Bercik
Dobre informacje przekazała nam przed chwilą oficjalna witryna klubowa widzew.com. Jak czytamy na jej łamach, profesjonalny kontrakt z Widzewem Łódź podpisał 15-letni Oliwier Józwik. Umowa będzie obowiązywała do 2026 roku.
Młody bramkarz urodził się w 2008 roku, a pierwsze piłkarski kroki stawiał w drużynach z Tomaszowa Mazowieckiego – Mazovii i Pilicy. Z tej drugiej przed sezonem 2021/22 trafił do Akademii Widzewa. Najpierw grał głównie w zespole U-14, doczekał się też jednak kilku występów w Centralnej Lidze Juniorów U-15.
Bieżący sezon golkiper zaczął jako członek drużyny U-17. Doczekał się debiutu w drugiej drużynie Widzewa w meczu sparingowym. Zaczął również pojawiać się na treningach pierwszej drużyny. Dostał także szansę i pojechał na tureckie zgrupowanie.
Józwik podpisał dzisiaj profesjonalny kontrakt z klubem, który będzie obowiązywał do 2026 roku. Gratulujemy i życzymy powodzenia!







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
I to sie nazywa transfer przez wielkie T. Taki prawdziwy cymes na koniec okienka transferowego.
I po co te drwiny ?
PRZECIEZ TO ZDOLNY 15 LATEK ALE WIDAC ZE ZNASZ SIE NA PIŁCE ALE WODNEJ…
Byle sodówka nie uderzyła do głowy…
Powodzenia
„Również” ulubione słowo redaktora
A co z Dawidem, chlopak gra w 1 skladzie i zarabia 2 tysiace. Skandal
Musi być na wakacje w Polsce dla Kerka 100 tys. Tak się robi w kulki młodych. Nawet na wynajem mieszkania nie starcza. Lepiej płacić najemnikom……