Poznaliśmy sędziego meczu w Radomiu
23 maja 2024, 14:19 | Autor: Bercik
Polski Związek Piłki Nożnej opublikował obsadę sędziowską ostatniej, 34. kolejki Ekstraklasy. Dowiedzieliśmy się z niej, że do poprowadzenia sobotniego pojedynku pomiędzy Radomiakiem Radom a Widzewem Łódź wyznaczony został Marcin Szczerbowicz z Olsztyna.
Ten doświadczony arbiter, miał pięć okazji, by sędziować mecze łodzian, lecz było to dawno temu. Dwukrotnie sędziował mecze widzewiaków w sezonie 2014/15, raz w sezonie 2018/19 i dwukrotnie w rozgrywkach 2019/20. Później Szczerbowicz sędziował głównie na zapleczu Ekstraklasy.
W sobotnim spotkaniu asystentami będą Sebastian Mucha oraz Jakub Ślusarski. Sędzią technicznym wybrano Patryka Świerczka, a VAR obsługiwać będą Piotr Urban i Marcin Borkowski.
Obsada sędziowska 34. kolejki Ekstraklasy:
Jagiellonia Białystok – Warta Poznań, Paweł Raczkowski (Warszawa)
Lech Poznań – Korona Kielce, Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Legia Warszawa – Zagłębie Lubin, Patryk Gryckiewicz (Toruń)
ŁKS Łódź – Stal Mielec, Marcin Kochanek (Opole)
Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze, Jarosław Przybył (Kluczbork)
Puszcza Niepołomice – Piast Gliwice, Łukasz Kuźma (Białystok)
Radomiak Radom – Widzew Łódź, Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław, Szymon Marciniak (Płock)
Ruch Chorzów – Cracovia, Damian Kos (Wejherowo)







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
O proszę, Damian Kos sędziuje Ruch
I co z tego ???? Powiedz ktory sedzia wam odpowiada ??? Jesta taki w tym kraju ???
Ciesz sie bo nic nie trwa wiecznie ,raz na wozie raz pod wozem ,nie tak dawno jak LKS gral w ekstraklasie to Widzew gral w 2 lidze ,1 liga to tylko poziom nizej,za rok moze byc zamiana,albo LKS bedzie gral o awans a Widzew o utrzymanie i co mi powiesz wtedy ze lepiej o utrzymanie grac byle by byla ekstraklasa nuz w 1 lidze walczyc o awans i grac ladna polke i mecze wygrywac ,bo po to kibic przychodzi na mecze zeby oglada wygrane i dobre mecze i nie wazne czy to ekstraklasa czy 1 liga
To się cuda mogą dziać…
Trzeba odpowiednio go przywitać.
Jedynie mozesz mu powiedziec dzien dobry panu , moge autoraf albo zdjecie
Ty tak zawsze występujesz z pozycji podnóżka i każdemu grzecznie się w pas klaniasz
O Wejherowo w Chorzowie będzie się działo
Mecz już o pietruche, więc niezależnie co ten gość wyrzeźbi, nikomu już ani nie zaszkodzi, ani nie pomoże
A co niby będzie się działo?
Ruch ma sztame z Wisłą, więc czemu mają miec pretensje, że im wydrukował dogrywkę i awans w PP?