Loża im. Krzysztofa Surlita otwarta
22 maja 2024, 17:39 | Autor: Bercik
Przy okazji niedzielnego meczu z Lechem Poznań, miała miejsce ciekawa uroczystość. Na stadionie oficjalnie została otwarta kolejna loża biznesowa, któremu nadano imię byłego legendarnego piłkarza Widzewa.
To kolejne już pomieszczenie, jakie zostało otwarte w „Sercu Łodzi”. Dedykowane pomieszczenia posiadają już m.in. śp. Włodzimierz Smolarek, śp. Marek Pięta, Marek Koniarek, Andrzej Michalczuk, Piotr Szarpak, Wiesław Wraga, Józef Młynarczyk czy Marek Citko. Zwieńczeniem projektu będzie loża prezydencka im. Wielkiego Widzewa.
Teraz do tego grona dołączył śp. Krzysztof Surlit. Na otwarciu loży obecna była rodzina byłego widzewiaka, a najemną pomieszczenia jest firma Deante. Przed pierwszym gwizdkiem członkowie rodziny odebrali pamiątkową grafikę z rąk samego Tomasza Stamirowskiego.
W przygotowaniu są kolejne loże, które będą nosiły imiona Andrzeja Możejki czy Mirosława Szymkowiaka.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
O co chodzi z tym przygotowywaniem lóż? Zajmuje to az tyle czasu, że otwierana jest jedna loża co kilka miesięcy?
fajne te wspomnienia wielkiego Widzewa ! tylko co z tego jak przed nami długa kręta droga a obecny Widzew szkoda gadać!