Legia ostatnim sparingpartnerem przed sezonem
30 czerwca 2024, 19:48 | Autor: Bercik
Dwa mecze kontrolne mają za sobą zawodnicy Widzewa. Przed nimi jeszcze dwa sparingi – jeden z Banikiem Ostrawa w Opalenicy a drugi sparingpartner do tej pory nie był znany.
Jak informuje portal legia.net, czerwono-biało-czerwoni zmierzą się w próbie generalnej z warszawską Legią. Dla obu ekip będzie to próba generalna przed rozpoczynającą się w kolejny weekend pierwszą kolejką nowego sezonu Ekstraklasy.
Spotkanie zostało zaplanowane na 12 lipca. Póki co nie znamy więcej szczegółów dotyczących miejsca oraz godziny rozpoczęcia pojedynku.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Jeżeli mecz odbędzie się u nas, mam nadzieję, że uda się załatwić zorganizowanie imprezy masowej ;)
Ta na Narodowym od razu ,o kto tu ma kompleksy Legii,to jest tylko sparing,kibice Legii Lecha itp by na pewno na taki znakomity pomysl nie wpadli bo odrozniaja sparingi czy mecze rezerw od ligi i 1 zespolu
Może bilety po 20 zł i komplet na trybunach
Komplet w wakacje na jakimś tam sparingu :)
Czemu o takich rzeczach musieliśmy się dowiedzieć z portalu Legii nasi o tym nie wiedzieli wcześniej. Zawsze jesteśmy krok do tyłu.
Jak by nie patrzeć pojedynek z legią to zawsze fajna sprawa więc dobra wiadomość i myślę że w Warszawie myślą podobnie
Tak szybko chcieli rozegrać rewanż za wiosenną porażkę, że do ligi nie mogli zaczekać?
Z czym do ludzi. Mecz ten będzie pokazem słabości i nieudolności naszego zespołu. Nowy sezon będzie sezonem spełnienia marzeń o spadku do I ligi.
ważne jest aby kasa się zgadzała i pieniądze,zarobek właścicielowi dawała.