Kasprzak dołączył do sztabu Ruchu
1 lipca 2024, 13:10 | Autor: Bercik
Z końcem maja decyzją władz klubu pracę w łódzkim klubie zakończył Andrzej Kasprzak, który odpowiadał za przygotowanie motoryczne czerwono-biało-czerwonych. Były trener dołączył do klubu pierwszoligowego.
Kasprzak w maju 2021 roku opuścił Bułgarską, ale pracę znalazł już po dwóch miesiącach. Dostępność na rynku uznanego fachowca w swojej dziedzinie wykorzystali widzewiacy, zapraszając do wzmocnienia sztabu Janusza Niedźwiedzia. Choć jego samego nie ma już w klubie, Kasprzak pozostał w RTS i odpowiadał za kondycję czerwono-biało-czerwonych u boku Daniela Myśliwca. Największym sukcesem, w jakim dane było mu uczestniczyć, jest oczywiście awans do Ekstraklasy, uzyskany w pierwszym sezonie jego pobytu w Łodzi.
Teraz został odpowiedzialny za przygotowanie motoryczne w barwach Ruchu Chorzów. Dołączył zatem do doskonale znanego sobie szkoleniowca Janusza Niedźwiedzia oraz asystentów Karola Szwedy i Marcina Zubka. Kasprzak podpisał z Ruchem umowę do 30 czerwca 2025 roku.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
To jest bez dwóch zdań osłabienie i jeśli przestaniemy tak cisnąć końcówki to pamiętajcie że to chora ambicja Myśliwca który pod tym szerokim uśmiechem chowa absolutny brak tolerki na jakiekolwiek tarcia doprowadziła do tego, ale obyśmy nie musieli go o to obwiniać.
Przestań śmiecić płaczku
Ciekawe ilu piłkarzy połamie na treningach w Ruchu. :) A może wreszcie trafi na „swojego”, który nie tylko złamać się nie da, ale …
Odpowiem ci ,nikogo nie połamie rozumisz to ???
w Ruchu też mają artystów od zarządzania