Piłkarze Widzewa odwiedzili województwo świętokrzyskie
1 października 2024, 17:22 | Autor: Bercik
Organizowane w ostatnich miesiącach wizyty w ramach akcji WidzewOnTour cieszyły się ogromną popularnością. Po Zduńskiej Woli przyszedł czas na kolejne spotkanie, tym razem w województwie świętokrzyskim.
Akcja WidzewOnTour jest organizowana od 2022 roku. W jej ramach piłkarze oraz pracownicy Widzewa Łódź odwiedzili szereg miast i placówek edukacyjnych. Tym razem łodzianie zawitali do Końskich i Skarżyska-Kamiennej. Na spotkanie pojechali Michał Rydz, Daniel Myśliwiec, Rafał Gikiewicz oraz Andrzej Michalczuk
Pierwszy przystanek zorganizowano w Końskich w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2, gdzie widzewską delegację przywitało ponad 200 uczniów, nauczycieli i miejscowych kibiców. W Skarżysku-Kamiennej miejscowy fan-club w odpowiedzi na przyjazd Widzewa zorganizował duże spotkanie dla wszystkich mieszkańców miasta w hali sportowej. Na miejscu zagościł również Widzewski Feniks i mobilny punkt Oficjalnego Sklepu Widzewa.
Foto: Martyna Kowalska/widzew.com







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Czemu nie było takiego skladu w zduni?
Świętokrzyskie trzeba dopieszczać
To jeszcze Starachowice kiedyś do kompletu!
no to nie można było jechać przez Opoczno? :) tu też tęsknią za Widzewem