Dwa tygodnie przerwy Wielgusa
18 września 2015, 19:27 | Autor: RyanW Widzewie ostatnio kontuzja goni kontuzję i na razie końca zdrowotnych problemów w zespole nie widać. Wydawało się, że sytuacja zaczęła się stabilizować, bo do zdrowia wracają już Adrian Budka i Princewill Okachi. Ich miejsce w gabinecie lekarskim zajmie jednak teraz Kamil Wielgus, który wczoraj nabawił się urazu w meczu juniorów starszych.
Nieobecność Wielgusa nie odciśnie na drużynie aż tak wielkiego piętna, jak w przypadku absencji Budki czy Okachiego, bo młody zawodnik rzadko pojawiał się na boisku. Uraz stawu skokowego może jednak martwić, bo 17-latek straci co najmniej dwa tygodnie.
Wielgus wystąpił w tym sezonie w trzech meczach pierwszej drużyny, w tym dwóch pucharowych.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska