Zapisy na szaliki „VISITORS”
16 marca 2013, 11:59 | Autor: karolinkaTrwają zapisy na unikatowe szale „VISITORS – JESTEŚMY ZAWSZE, JESTEŚMY WSZĘDZIE. KOCHAMY TE BARWY, KOCHAMY TEN KLUB”. Koncepcja wyprodukowania szala pojawiła się, po tym jak jedna z bardziej charakterystycznych flag Legii zmieniła swojego właściciela. Debiut wątku VISITORS w jedynych słusznych barwach miał miejsce 23 października 2010, gdy na Łazienkowskiej na stadionie Legii zaprezentowaliśmy oprawę – replikę, którą tworzyły rozwinięte pasy materiału w asyście pirotechniki :) Później byliśmy na tyle bezczelni, że wyprodukowaliśmy sobie flagę wyjazdową VISITORS, która swój debiut miała… w Warszawie. Z tym, że na stadionie Polonii. Flaga zaliczyła już kilka wyjazdów i zawsze cieszy oko swoją obecnością na sektorach gości w całym kraju ;-)

Szale, na które zapisy trwają w tym wątku – viewtopic.php?f=45&t=21505 – to wysokiej jakości tkany produkt, wykonany w technologii HD.
Cena 30 pln/sztukę.




Jako, że w przyszłości nie planujemy kolejnej reedycji, by zachować unikalność szala, zachęcamy do zapisów już teraz.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska