Początek 'wiosny’ nie dla Widzewiaków
16 marca 2013, 18:20 | Autor: karolinkaPiłkarze Widzewa wciąż nie mogą dać pełnej satysfakcji swoim kibicom i dostarczyć im dobrej, a co najważniejsze skutecznej, piłki w rundzie wiosennej sezonu 2012/2013. Mimo tego, że dziś na swoją tarczę piłkarze wzięli drużynę Zagłębia Lubin, czyli drużynę absolutnie będącą w ich zasięgu, meczu nie udało się wygrać. Po całkiem przeciętnym spotkaniu, po 90 minutach sędzia odgwizdał spotkanie jako nierozstrzygnięte. Tym samym na konto Widzewiaków wpada dziś tylko jeden punkcik…
Na o wiele wyższy poziom swoich umiejętności wspięli się natomiast fani RTSu. Mecz z Zagłębiem to powrót fanatyków na trybuny. Były flagi, oprawa, machajki oraz fanatyczny doping, którego tak bardzo brakowało na Piłsudskiego. Miejmy nadzieje, że nasi piłkarze w końcu go usłyszą i obudzą się z zimowego letargu…
Teraz sympatyków piłki nożnej czeka niemalże dwutygodniowa przerwa. Kolejne spotkanie Widzew rozegra na wyjeździe w Zabrzu z miejscowym Górnikiem. Niestety, podobnie jak podczas poprzednich wyjazdów do Zabrza, tego meczu nie będzie mogła obejrzeć zorganizowana grupa kibiców gości. Ma to związek z przebudową stadionu Górnika i brakiem sektora dla przyjezdnych.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska