Kibicowskie kulisy z meczu z Legią od Pana Jakuba (video)
17 maja 2025, 11:03 | Autor: BercikSpotkanie Widzewa Łódź z Legią Warszawa zakończyło się porażką czerwono-biało-czerwonych. Trybuny tego dnia licznie wypełniły się kibicami, nie zabrakło akcentów ultras i wymiany uprzejmości z fanami ze stolicy kraju.
Kibicowskie kulisy tych wydarzeń, nagrane tym razem kamerą ręczną, można zobaczyć w poniższym materiale Pana Jakuba.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Oglądanie tego i ostatnich meczów Widzewa powoduje obrzydzenie do futbolu. Może za wcześnie na oceny ale Sopić jak na razie to wielkie nieporozumienie.
Te „sztuczne ognie” to dobre są na rakowie… rozbudowę rozpocznijmy od zmiany oswietlenia…
Najpierw to rozpocznijmy i pozwolenia,o środki na nią ,o przetargi,sesje radnych,i sama budowę z 2 lata itp itd to może za 5 lat bedzie lepsze oświetlenie
u nas konstrukcja do podwieszania opraw jest jak droga krzyżowa, więc o czym my dyskutujemy