Miniony sezon w wykonaniu Ultras Widzew (video)
28 czerwca 2025, 21:10 | Autor: Michał
Zakończona już kampania 2024/2025 obfitowała w ciekawe wydarzenia nie tylko na boisku, ale też na trybunach. W trakcie domowych i wyjazdowych spotkań mieliśmy bowiem okazję oglądać wiele ciekawych opraw przygotowanych przez grupę Ultras Widzew.
Wczoraj na kanale YouTube tejże grupy pojawił się filmik podsumowujący ostatni sezon pod kątem wydarzeń na trybunach. Materiał można obejrzeć poniżej:
Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google?







Górnik Zabrze
Radomiak Radom
Wisła Kraków
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
Motor Lublin
Widzew Łódź
Cracovia
Lech Poznań
Piast Gliwice
Zagłębie Lubin
GKS Katowice
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Wieczysta Kraków
Korona Kielce
Pogoń Szczecin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki
Brawo ULTRAS WIDZEW Chcemy WIĘCEJ
Kiedy będą dostępne karnety dla kibiców z sektora rodzinnego.
Zadymiarze dostają karnety co roku, a kibice będący przy drużynie od >20 lat mogą tylko oglądać mecze w C+
Myślę że problem z dostaniem karnetu dla kibiców którzy nie zawsze chodzą na wszystkie mecze jest przez zarząd lekceważony.
Ktoś pisał że ultrasi już dawno zastraszyli właścicieli klubu i nic nie można z tym zrobić.
Oczywiście jest to problem dotyczący większości klubów w Polsce.
Polscy ultrasi to dzieciaki przy ultrasach Angielskich.
A tam szybko poradzono sobie z nimi i angielskie stadiony to oazy spokoju. Czyli można.
Bądźmy dobrej nadziei Pan Dobrzycki raz na zawsze rozwiąże problem szantaży Ultrasów.
Przecież to jego biznes.
Widząc znowu, że nie macie o czym pisać zbytnio (normalka, sezon ogórkowy), a u mnie w wakacyjny weekend śruba już podkręcona odpowiednio (oczywiście żart, przy okazji sto lat dla M. Szczęsnego!) proponuję następną karteczkę z historii polskiego piłkarstwa. A ponieważ pisałem już o znakomitym w wykonaniu reprezentacji Polski z Widzewiakami w składzie meczu z Peru, byłbym niewdzięcznikiem, gdybym nie wspomniał o… jeszcze lepszym z tymi samymi „czerwono-biało-czerwonymi” aktorami: Młynarczykiem, Żmudą i Smolarkiem w rolach głównych, a Bońkiem w pierwszoplanowej w spotkaniu z Belgią — „nową siłą” nie tylko europejskiego, lecz także światowego futbolu, rodzącą się wtedy. Otóż te same 43… Czytaj więcej »