Kolejny zawodnik wzmacnia futsalistów
14 lipca 2025, 16:16 | Autor: Bercik
Drużyna futsalistów Widzewa Łódź kompletuje kadrę na najbliższy sezon w Futsal Ekstraklasie. W miniony weekend włodarze sekcji poinformowali o sfinalizowaniu piątego transferu przychodzącego. Zawodnikiem czerwono-biało-czerwonych zostanie Ismael Medina.
Ismael Medina Castro to utytułowany pivot, który dotychczas występował w drugiej dywizji hiszpańskiego futsalu. 23-latek w ostatnim sezonie reprezentował barwy CD El Ejido Futsal, który zakończył rozgrywki zasadnicze na wysokim czwartym miejscu i awansował do wyższej ligi.
W swojej karierze Ismael kilkukrotnie stawał na podium w niższych ligach, a profesjonalnym poziomie gra od 18. roku życia. To już piąty zawodnik, który trafił ostatnio do Widzewa. Wcześniej do zespołu trenera Marcina Stanisławskiego dołączyli Dima Rybicki, Oliwier Jagielski, Sebastian Baco i Netynho Lemos.
Okazja do zobaczenia nowych nabytków drużyny futsalistów już za niespełna miesiąc, gdy piłkarze wybiegną na parkiet w pierwszym sparingu przed nowym sezonem.







Górnik Zabrze
Radomiak Radom
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
Cracovia
GKS Katowice
Lech Poznań
Motor Lublin
Piast Gliwice
Raków Częstochowa
Widzew Łódź
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław
Wieczysta Kraków
Korona Kielce
Pogoń Szczecin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki
Już nie mogę doczekać się pierwszego meczu futsalowego Widzewa , i uwaga od razu z Legią w odnowionej Hali Parkowej, czuję że ponownie komplet zawita i atmosfera taka jak ostatnio. Widzewek pierwszy Ekstraklasa , Widzewek Futsal Ekstraklasa- nasze Widzewskie wizytówki :)))