Rozpoczął się montaż dachu (foto)
11 marca 2016, 15:50 | Autor: RyanPostęp prac przy budowie nowego stadionu Widzewa cały czas cieszy oko kibica. Inżynierowie w tym tygodniu zaczęli już nawet montować poszycie dachowe. Wiemy też, czym zajmować się będę w najbliższym czasie.
Najpierw specjalna blacha zostanie położona na trybunie zachodniej. W międzyczasie budowlańcy przeniosą się też na starą „Prostą”, gdzie zamontowany zostanie szkielet dachu, a następnie przejdą na „Zegar”, by kontynuować układanie poszycia.
>>> Zobacz zdjęcia z placu budowy z 11 marca 2016 (Autor: Miś Uszatek)
Za mniej-więcej dwa tygodnie rozpoczną się także prace nad montażem elewacji na trybunie VIP. To kolejny wyczekiwany moment przez wszystkich fanów. Zastanawiają się oni, jak stadion będzie wyglądał z ulicy. Materiał został już wybrany. Jak dowiedział się WTM, będzie to specjalnie „postarzany” klinkier. Pod koniec przyszłego tygodnia zakończy się również proces układania płyt audytoryjnych na starej „Niciarce”. To trybuna, która ze względu na biegnącą za nią linię wysokiego napięcia jest na najmniej zaawansowanym etapie prac.
To jeszcze nie wszystko. Jak ustaliliśmy, w maju zacznie się inna, ciekawa operacja – układanie murawy na płycie boiska!








Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska