Informacje logistyczne odnośnie meczu z Paradyżem
20 kwietnia 2016, 06:40 | Autor: RyanPo ostatnich spotkaniach klub postanowił nie dokonywać żadnych zmian w kontekście wejścia na stadion Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Kibiców, zaproszonych gości oraz dziennikarzy obowiązywać będą te same zasady, co przy pierwszych czterech pojedynkach.
Dzisiejszą konfrontację znów obejrzy komplet widzów, tj. blisko dwa tysiące kibiców. Z tego powodu klub już dawno zamknął ich dystrybucję. Część fanów ma już bilety i karnety, ale są też tacy, który zakupioną wejściówkę odbiorą dopiero na miejscu.
Z myślą o tych osobach uruchomione zostaną specjalne punkty odbiorów, w których działać będzie też depozyt. Jeden zlokalizowany będzie przy wejściu na obiekt od strony ul. Kilińskiego (trybuna główna z żywiołowym dopingiem), drugi nieopodal bramy wejściowej przy Milionowej (trybuna rodzinna, dostawiona zimą). Zorganizowane będzie także trzecie wejście na stadion. W okolicach budynku klubowego znajdzie się brama, którą na mecz wejdą VIP-y, a kawałek dalej przedstawiciele mediów.
Spotkanie Widzew – Paradyż, którego sponsorem będzie firma „Arden”, rozpocznie się o godzinie 17:00, ale zalecamy wcześniejsze przyjście. Z uwagi na małą przepustowość, odbieranie biletów lub karnetów oraz wchodzenie na trybuny z pewnością nie będzie należało do najłatwiejszych.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska