„Ultras Widzew” szykuje oprawę na mecz otwarcia (zbiórka)
1 lutego 2017, 16:35 | Autor: RyanZa około półtora miesiąca drużyna Widzewa rozegra pierwszy mecz na nowym stadionie. O godne uczczenie tej chwili chcą zadbać także kibice, którzy planują efektowną oprawę. Poniżej apel grupy „Ultras Widzew” odnośnie zbiórki pieniędzy w tej sprawie.
Szanowni kibice,
Wszyscy z upragnieniem czekamy na mecz otwarcia naszego nowego stadionu. Po długich miesiącach gry przy ul. Milionowej w końcu wracamy do naszego domu. Wierzymy, że piłkarze wywalczą awans do II ligi, a nasz klub z czasem wróci do Ekstraklasy, czyli tam gdzie jego miejsce.
Ważne zadanie czeka również nas-kibiców. Przez lata byliśmy w kibicowskiej czołówce naszego kraju. Zachwycaliśmy dopingiem, prezentowanymi oprawami oraz innymi aspektami kibicowskiego rzemiosła. To czy trybuny naszej świątyni znów będą rywalizować z najlepszymi, zależy od nas wszystkich. Od samego początku chcemy postawić wysoko poprzeczkę.
A chyba wszyscy chcielibyśmy, by naszym meczom towarzyszyły oprawy. By tak się stało potrzebna jest Wasza pomoc finansowa. Zdajemy sobie sprawę, że wsparcie pieniężne jest potrzebne naszemu klubowi, co doskonale pokazują wpłaty na WOWP, oraz zakup fundowanych karnetów, ale odpowiednie fundusze są również potrzebne nam, aby móc godnie reprezentować dumę miasta Łodzi.
Liczymy na Was i Wasze zaufanie, a my z tego miejsca obiecujemy, że Was nie zawiedziemy.
Z pozdrowieniami
Ultras Widzew
Wpłat dokonywać można na poniższy nr konta:
90 1140 2004 0000 3602 7556 5264
Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa
al. Piłsudskiego 138
90-407 Łódź
Tytułem: „Na cele statutowe”






Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska