Bracia zagrają przeciwko sobie?
22 lutego 2017, 09:08 | Autor: RyanCzęsto w futbolu bywa, że przeciwko sobie występują bliscy koledzy, znani z gry w jednym klubie. Tak może być w dzisiejszym sparingu Widzewa Łódź z Olimpią Grudziądz, w którym naprzeciwko siebie stanąć mogą także… dwaj bracia.
Mowa oczywiście o Piotrze i Arkadiuszu Kasperkiewiczach (na zdjęciu jeszcze w czerwono-biało-czerwonych barwach). Pierwszy od tygodnia testowany jest przez Przemysława Cecherza, drugi od dwóch sezonów występuje w zespole biało-zielonych. Jeśli obaj dostaną szansę od trenerów, więzy rodzinne pójdą na bok.
Nie wiadomo jednak, czy starszy o siedem lat Piotr zostanie w Widzewie na stałe. Decyzja o jego zakontraktowaniu powinna zapaść niedługo. Pisaliśmy już, że na przeszkodzie może stanąć fakt, że w kadrze będzie jednak Marcin Nowak. W klubie nie chcą zbyt rozbudowanej kadry i po rosłego pomocnika sięgną chyba tylko wtedy, gdy ten powali swoją grą na kolana lub uda się rozwiązać umowę z wytypowanymi przez sztab szkoleniowy graczami. Na razie nie słychać, by się to udało.
Oprócz Kasperkiewicza, w drużynie z Grudziądza na szansę występu liczyć będą Marcin Kaczmarek i Damian Warchoł, a także Adam Banasiak, który w Łodzi także zaliczył krótki epizod.








Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Wisła Płock
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Motor Lublin
Lechia Gdańsk
Korona Kielce
Cracovia
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Jagiellonia II Białystok
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
GKS Wikielec
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska